Nädalavahetusel selgitatakse talvised meistrid kettagolfis

Naiste valitsev talvine meister Kaidi Allsalu
Naiste valitsev talvine meister Kaidi Allsalu Autor/allikas: Mauri Levandi

Alates reedest saab kolme päeva jooksul Kõrvemaa ja Kiiu discgolf'i pargis kaasa elada kettagolfi talviste meistrite selgitamisele. Tiitli nimel võistleb 265 sportlast 11 divisjonis.

Iga päev alates 8.30 stardib 34 neljaliikmelist gruppi. Kui esimesel päeval on võistlejate rajale minemise järjekord juhuslik, siis kahel järgneval päeval starditakse divisjonisiseselt paremuse tõusvas järjestuses.

Heitlus saab olema põnev, sest konkurents on tihe ning mitmed tipumängijad on vahetanud tiimi ehk võistlevad nende jaoks uute ketastega.

Näiteks naiste valitsev talvine meister Kaidi Allsalu, kes mängis aastaid peamiselt Latitude 64 ketastega, on alates sellest aastast Prodigy tehasetiimis. Tema kõrval võib välja tuua  Kaire Tekku, Tiina Ollema, Maria Liivamägi ja Kelli Ellus.

Meeste valitsev meister Rasmus Metsamaa peab aga tiitli kaitsmisest loobuma. Värske põlvevigastus on veel selge diagnoosita ning eesootava USA võistlustuuri eel pidas sportlane paremaks anda sellele puhkust. Favoriite välja tuua ei julge, kuid põnevust võivad pakkuda äsja Prodigy tehasetiimiga liitunud Mauri Villmann ja Henar Ruudna.

Ka juunioridele saab kaasa elada. Uuendusena on sel aastal avatud U-18 tüdrukute ning U-15 poiste divisjonid.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: