O'Sullivan ja tiitlikaitsja alustasid Walesi lahtiseid võidukalt

Walesi lahtiste snuukriturniiril pääsesid maailma esinumber Ronnie O'Sullivan ja tiitlikaitsja Joe Perry (WS 30.) avaringist probleemideta edasi.
O'Sullivan oli kindlalt 4:0 parem Oliver Linesist (WS 62.). O'Sullivan oli 3:0 eduseisu järel neljandas freimis lähedal century break'ile, kuid eksis löögil ja sai kirja 91-se break'i. Perry alistas sama skooriga Mark Kingi (WS 50.).
"Burglary...from nothing!"
— World Snooker Tour (@WeAreWST) February 13, 2023
A beautiful Ronnie O'Sullivan steal
@BBCWales | @discoveryplus | @Eurosport | #HomeNations pic.twitter.com/YgB5nNY6t2
Neil Robertson (WS 4.) sai 4:1 võidu ja kolmekordne maailmameister Mark Williams (WS 7.), kes on ühtlasi ka kodupubliku suurim lootus, teenis 4:2 võidu. Mõlemad tagasid samuti edasipääsu järgmisesse ringi. Ka teised suurnimed ei vääratanud. Mark Selby (WS 2.), Mark Allen (WS 3.) ja Judd Trump (WS 5.) said vastavalt 4:2, 4:1 ja 4:0 võitudega avaringist edasi.
1/32-finaalmatšid peetakse 14. ja 15. veebruaril.
Walesi lahtised on sel hooajal Home Nation Series'e hulka kuuluvatest turniiridest viimane. Eelmisel aastal toimusid Inglismaa, Šoti ja Põhja-Iirimaa lahtised.
Toimetaja: Janno Joala