Manchester United jõudis karikafinaali

Marcus Rashford
Marcus Rashford Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa liigakarikafinaal toob kaasa 1999. aasta FA Cupi finaali kordusetenduse – nagu siis, kohtuvad ka tänavu lõppvaatuses kuulsusrikka ajalooga klubid Manchester United ja Newcastle United.

Kui Newcastle alistas kahe mängu kokkuvõttes 3:1 Southamptoni, siis avamängu võõrsil 3:0 võitnud Manchester United oli kodus Nottingham Forestist parem 2:0 ja tagas seeläbi finaalikoha ülikindla 5:0 üldparemusega, vahendab Soccernet.ee.

United pakkus kodupublikule rõõmu teise poolaja keskel, kui pingilt sekkunud meeste toel mõne minutiga kohtumise saatus lõplikult otsustati. Klubi tänavune parim väravakütt Marcus Rashford tegi 73. ja 76. minutil eeltöö, vormistajateks osutusid Anthony Martial ja Fred.

Finaal peetakse 26. veebruaril Wembley staadionil. Manchester Unitedi jaoks on tegu võimalus võita esimene karikas pärast viieaastast pausi. Newcastle Unitedi viimane karikas jääb 2006. aastasse, kui klubi pälvis tänaseks hingusele läinud Intertoto karikasarja võidu.

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: