President Otepää MK-etapist: sellist võistlust tuleb ikka koduõuele vaatama tulla

Foto: Kuvatõmmis

Nädalavahetusel Otepääl toimunud kahevõistluse MK-etappi väisas ka Eesti Vabariigi president Alar Karis, kes loodab, et peatselt näeb Tehvandil võistlemas ka Eesti naisi.

Eelmisel talvel olite samal üritusel kohal, kas midagi puudutas Teid nii palju, et oli tunne, et tuleb tulla uuesti?

Kui sellised võistlused tulevad koduõuele, siis tuleb ikka tulla. Seda enam, et on nädalavahetus ja ilm on ka selline talvine, -15 ja tuuline. Võistlused olid toredad ja ma usun, et need jätkuvad siin edaspidi ka.

Paljud ütlevad seda, ka korraldajad ise, et Eesti-sugusel riigil on mõistlik ja mõtet neid võistlusi teha siis, kui oma mees või oma naine on selles mängus sees. Kuidas Teie tunnete, kui palju oleks sellistel võistlustel siis mõtet, kui Eesti sportlasi siin ei oleks, selliseid, kes rahvale pakuks seda pinget ka?

Ma kardan, et nende võistlustega ongi nii, et need tulevad siis, kui sellel riigil ehk Eestil on ka võistlejaid välja panna. Täna tõesti kahevõistluses meil naisi ei ole, aga eks tulevad paremad ajad ja siis võib-olla ka Eesti Televisioon kannab üle otse mõlemat võistlust.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: