Karistusvisked panid Bruinsi hiilgavale koduseeriale punkti

Boston Bruins - Vegas Golden Knights
Boston Bruins - Vegas Golden Knights Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähokiliigas NHL kaotas idakonverentsi liider Boston Bruins kodujääl karistusvisete järel 3:4 Vegas Golden Knightsile. Sellega lõppes Bruinsi 14-mänguline kodus võidetud mängude seeria.

Vegas läks avakolmandikul Paul Cotteri ja Jonathan Marchessaulti väravatest 2:0 juhtima. Teise kolmandiku alguses kasvatas Cotter külalismeeskonna eduseisu kolmele väravale, kuid peagi vastasid väravatega Brad Marchand ja David Pastrnak. Viimasel kolmandikul viigistas seisu Taylor Hall.

Kuna järelejäänud normaal- ega lisaaja jooksul väravaid ei sündinud, selgus võitja karistusvisetega. Otsustava tabamuse skooris Vegase viies viskaja Reilly Smith ning külalised võtsid 4:3 võidu.

Tiitlikaitsja Colorado Avalanche jäi samuti võiduta, kui võõrsil jäädi 3:5 (1:2, 0:1, 2:2) alla Philadelphia Flyersile. Võitjate eest said käe valgeks Travis Sanheim, Tanner Laczynski, Tony DeAngelo, Owen Tippett ja Travis Konecny. Valitseva meistri kasuks viskas Alex Newhook kaks ja Mikko Rantanen ühe värava.

Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche 3:5
New York Rangers - St. Louis Blues 6:4
Boston Bruins - Vegas Golden Knights 3:4
Edmonton Oilers - Washington Capitals 2:3
Calgary Flames - Arizona Coyotes 3:2
Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 7:6

Toimetaja: Henrik Laever