Rooba viskas värava, aga JYP kaotas

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jyväskylä JYP/Facebook

Eesti hokikoondislase Rober Rooba koduklubi Jyväskylä JYP pidi Soome liigas võõrsil tunnistama Tampere Tappara 5:4 paremust.

Mängu esimese värava viskas just Rooba, aga vähem kui viis minutit hiljem kodumeeskond viigistas. Avakolmandik lõppes 2:2 viigiseisul, teisel perioodil jäi JYP peale 2:1 ehk viimasele kolmandikule mindi Rooba koduklubi 4:3 eduseisus. Kui viimast perioodi oli mängitud üheksa minutit, viigistas Casimir Jürgens seisu. Tappara võiduvärava viskas 2.17 enne normaalaja lõppu Mikael Seppälä.

Tappara on liigatabelis 49 punktiga neljas. 28 mängust 12 võitnud JYP on 35 punktiga 11. kohal.