Saaliliigas jätkab kaotuseta FC Cosmos

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga seitsmendas voorus alistas Tallinna FC Cosmos liidrite mängus kindlalt 6:2 Sillamäe NPM Silmeti.

Seni kaotuseta püsinud meeskondade kohtumises Sillamäel suutis Tallinna FC Cosmos võita Sillamäe NPM Silmeti vastu poolaja 3:0 ja minna teisel poolajal 6:0 juhtima. Väljakuperemehed lõid kaks väravat tagasi ja mäng lõppes 6:2. Neli väravat lõid vennad Sorokinid: nii Oleksandri kui ka Dmytro arvele jäi kaks tabamust.

Veel kolmes seitsmenda vooru kohtumises lõid võitjad kuus väravat. Narvas võitis Tartu Ravens Futsal Narva United FC vastu poolaja 4:0 ja teise poolaja keskel juhiti 5:0. Seejärel lõid narvalased viie ja poole minutiga neli väravat, kuid lõppsõna jäi siiski külalistele, kes võitsid mängu 6:4. Kaks väravat lõid võitjate kasuks Temari Nuuma ja Lehar Savikink ning kaotajate kasuks German-Guri Tsvibelberg.

JK Kohila alistas Martin Taska nelja värava toel 6:3 (3:0) Rummu Dünamo ning Aruküla Radius oli võõrsil 6:0 (4:0) parem FC Jõgeva Wolvesist, seal lõi kaks väravat Marko Nahkor.

Vooru viimases mängus alistas Viimsi FC Smsraha 10:3 (4:0) Jõhvi FC Phoenixi. Neli väravat lõi Egert Peljo.

Paremusjärjestus (7/18): 1. Tallinna FC Cosmos 21, 2. Viimsi FC Smsraha 18, 3. Sillamäe FC NPM Silmet 16, 4. Tartu Ravens Futsal 15, 5. Narva United FC 10, 6. Aruküla Radius, 7.-8. JK Kohila ja Jõhvi FC Phoenix 6, 9. Rummu Dünamo 3, 10. FC Jõgeva Wolves 0 punkti.

Järgmisel nädalal on kavas meistriliiga 8. vooru kohtumised, kus keskses kohtumises on Viimsis vastamisi FC Smsraha ja NPM Silmet. Enne 8. vooru peetakse järgmisel nädalal ka neli karikavõistluste mängu.