Lakers sai Bucksist jagu, LeBron James möödus Magic Johnsonist

LeBron James pärast mängu Giannis Antetokounmpot embamas.
LeBron James pärast mängu Giannis Antetokounmpot embamas. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Lakers võõrsil 133:129 Milwaukee Bucksi. LeBron James möödus NBA kõigi aegade tabelis resultatiivsete söötude arvestuses Magic Johnsonist.

Lakers võitis tasavägise avaveerandi 33:31 ja kasvatas teisel veerandajal vahepeal edu 15-punktiliseks, aga poolajapausile mindi Los Angelese klubi 66:58 eduseisus. Kolmandal veerandil vähendas Bucks vahet ja läks korra ka kahe punktiga ette, aga Lakers haaras kiiresti taas juhtohjad. Viimane veerandaeg kulges taas väga tasavägiselt ja Bucks pääses mitmel korral punkti-kahega juhtima, kuid lõpuks jäi Lakers siiski peale.

Võitjate parim oli Anthony Davis 44 punkti ja kümne lauapalliga, LeBron James lisas 28 punkti, andis 11 resultatiivset söötu ja võttis kaheksa lauapalli. Kõigi aegade edetabelis resultatiivsete söötude arvestuses tõusis James nüüd kuuendaks, möödudes Magic Johnsonist – Jamesil on nüüd kirjas 10 144 söötu, Johsonil oli 10 141. James jääb nüüd alla vaid John Stocktonile (15 806), Jason Kiddile (12 091), Chris Paulile (11 071), Steve Nashile (10 335) ja Mark Jacksonile (10 334).

Bucksi ridades tõi Giannis Antetokounmpo 40 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis viis korvisöötu. Jrue Holiday lisas 28 punkti ja andis üheksa resultatiivset söötu.

Charlotte – Washington 117:116
Boston – Miami 116:120 la.
Cleveland – Orlando 107:96
Atlanta – Denver 117:109
Milwaukee – LA Lakers 129:133
Brooklyn – Toronto 114:105
Memphis – Philadelphia 117:109
San Antonio – New Orleans 99:117