Roma viigistas lisaminutitel löödud väravast, Mourinho sai punase kaardi

Kohtunik Jose Mourinhole punast kaarti näitamas
Kohtunik Jose Mourinhole punast kaarti näitamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas mängis AS Roma 1:1 viiki Torinoga. Roma viigivärava lõi 90+4. mänguminutil Nemanja Matic.

Serie A-s viis Karol Linetty Torino meeskonna 55. minutil 1:0 juhtima.

89. minutil tõmmati Roma mängumees Paulo Dybala murule pikali, kuid kohtunik ei vilistanud viga. Roma peatreener Jose Mourinho ei olnud otsusega rahul ning väljendas kohtuniku suunal tugevalt oma pahameelt. Sellepeale näitas kohtunik talle punast kaarti ning Mourinho pidi väljaku äärest lahkuma.

90+2. minutil tõmmati Dybala vastase karistusalas maha ning Roma teenis penalti, mida läks lööma Andrea Pelotti. Itaallane tabas posti ning pall läks auti.

90+4. minutil tabas Dybala pealelöök latti, kuid tagasi põrganud palli lõi väravasse Nemanja Matic.

Serie A liigatabelis hoiab Roma 27 punktiga seitsmendat kohta. Torino on 21 punktiga üheksas.

Toimetaja: Janno Joala