Napoli pikendas võiduseeriat, Milan komistas taas

Napoli mängijad Hirving Lozano, Piotr Zielinski ja Victor Osimhen
Napoli mängijad Hirving Lozano, Piotr Zielinski ja Victor Osimhen Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas tabeliliider Napoli koduväljakul Empoli. Liidermeeskonna lähim konkurent ja tiitlikaitsja AC Milan mängis tabeli lõppu kuuluva Cremonesega viiki.

Napoli sai teisipäeval kodumurul 2:0 jagu Empolist. Kohtumise avavärav sündis 69. minutil, kui võõrustajate kasuks määratud penalti realiseeris Mehhiko koondislane Hirving Lozano.

Viis minutit hiljem jäi Empoli arvulisse vähemusse, patustajaks Napolist laenul olev Sebastiano Luperto. Lõppskoor vormistati 89. minutil, kui Lozano eeltöö tulemusena kõmmutas külaliste võrku Poola koondislane Piotr Zielinski. 38 punkti kogunud Napoli pikendas oma võiduseeria kümnemänguliseks ja püsib endiselt kaotuseta.

AC Milan mängis võõrsil väljalangemistsooni kuuluva Cremonesega väravateta viiki, mis tähendab, et tiitlikaitsja jääb nüüd Napolist kaheksa punkti kaugusele. Kolmandal ja neljandal kohal paiknevad Rooma Lazio ja Bergamo Atalanta jääksid kolmapäeval võidu korral Napolist samuti kaheksa punkti kaugusele.

Napoli - Empoli 2:0
Cremonese - AC Milan 0:0
Spezia - Udinese 1:1

Toimetaja: Henrik Laever