Esiliiga liidri Burnley pikk kaotusteta seeria katkes

Sheffield United - Burnley
Sheffield United - Burnley Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli esiliigas kaotas liidervõistkond Burnley 20. vooru kohtumises võõrsil Sheffield Unitedile 2:5, aga säilitas esimese positsiooni.

Manuel Benson viis Burnley esimesel poolajal kahel korral juhtima, aga teisel poolajal lõi kodumeeskond neli väravat. Kahel korral karistas külalisi Oliver McBurnie, kelle nimele jäi ka üks resultatiivne sööt.

Ühtlasi sai otsa Burnley 16-mänguline kaotuseta seeria. Viimati pidid nad vastase paremust tunnistama augusti keskel kolmandas voorus, kui võõrsil jäädi alla Watfordile 0:1.

Liigatabelis püsib Burnley 38 punktiga liidrikohal, mängu vähem pidanud Sheffield United on 35 silmaga teine. Otse kõrgliigasse pääsevadki kaks paremat.

Enne tänavust hooaega oli Burnley pallinud kuus hooaega Inglismaa kõrgliigas, aga lõpetas viimati hooaja 18. kohaga ja langes välja. 2018. aastal lõpetati kõrgliiga aga seitsmenda ja 2020. aastal kümnenda kohaga.