Tiitlikaitsja Golden State sai neljanda kaotuse järjest

Stephen Curry
Stephen Curry Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Korvpalliliigas NBA sai tiitlikaitsja Golden State Warriors neljanda kaotuse järjest, kui jäädi napilt 129:130 alla Orlando Magicule.

Golden State'i resultatiivseim oli meeskonna liider Stephen Curry, kes viskas 35 punkti. Klay Thompson toetas teda 27 silmaga.

Orlando poolelt olid parimad Jalen Suggs, Paolo Banchero ja Franz Wagner, kes tõid vastavalt 26, 22 ja 19 punkti.

Denver Nuggets alistas 122:110 Oklahoma City Thunderi. Nuggets viskas esimesel veerandajal lausa 42 punkti Oklahoma 29 vastu, saades varakult suure edu sisse. Oklahoma suutis kolmandal veerandajal kaotusseisust välja tulla ja 95:93 juhtima minna. Mängu lõpus pani Nuggets oma paremuse maksma ning võitis kindla eduga.

Nuggetsi parimatena viskasid Aaron Gordon ja Jamal Murray vastavalt 27 ja 24 punkti. Nende liider Nikola Jokic sai hakkama kolmikduubliga. Serblane viskas 15 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis 14 resultatiivset söötu.

Oklahoma resultatiivseim oli Shai Gilgeous-Alexander, kes panustas 37 punkti.

Toimetaja: Janno Joala