Flora võit Tabasalu üle tegi medalite osas kõik selgeks

JK Tabasalu - Tallinna FC Flora
JK Tabasalu - Tallinna FC Flora Autor/allikas: Liisi Troska/jalgpall.ee

JK Tabasalu võõrustas naiste jallgpalli meistriliiga eelviimases voorus Tallinna Florat, lõi neile tänavu esmakordselt värava, kuid pidi ikkagi vastu võtma 1:3 kaotuse. Ühtlasi sai selgeks, et pronksmedalid kuuluvad tänavu Tallinna Kalevile.

Skoori avas juba 9. minutil Kristina Teern, kui ta suunas nurgalöögist tulnud palli peaga võrku. Teise poolaja alguses suutis Anette Salei juba minutilise mängu järel lõpetada vasturünnaku täpse löögiga ja tegi seisuks 1:1, vahendab Soccernet.ee.

Viik püsis siiski vaid mõned minutid, enne kui läbisöödu saanud Teern kaitsja ja väravavahi üle mängis ning Flora uuesti ette viis. Lõplikult kindlustas Flora võidu 73. minutil Mari Liis Lillemäe tsenderdus vasakult äärelt, mis Lisette Tammiku ja väravavahi vahelt võrku lipsas.

Flora on võitnud sel hooajal kõik 23 liigamängu ning kindlustas oma viienda järjestikuse meistritiitli juba septembris. Pühapäevase tulemusega sai selgeks, et paar tundi hiljem algavas mängus võib Tallinna Kalevi naiskond väljakule astuda juba pronksmedali võitjatena, kuna Tabasalul pole enam võimalik neid püüda.

Hõbemedalid kuuluvad Kalevi vastasele Saku Sportingule ja Tabasalu lõpetab meistriliiga debüüthooaja neljandal positsioonil.

Toimetaja: Henrik Laever