Hooaja esimesest El Clasicost väljus võitjana Madridi Real

Madridi Reali meeskond võitu tähistamas
Madridi Reali meeskond võitu tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kohtusid omavahel Madridi Real ja FC Barcelona, mida tuntakse El Clasico nime all. Mängu võitis 3:1 Madridi Real.

Real läks 12. minutil Karim Benzema tabamusest mängu 1:0 juhtima. Federico Valverde oli täpne 35. mänguminutil ning poolajale läks Real kaheväravalises eduseisus.

Ferran Torres lõi 83. minutil ühe värava tagasi, kuid sellegipoolest ei suudetud mänguseisu viigistada. Rodrygo vormistas kohtumise lõppseisu 90+1. minutil lüües Reali kolmanda värava.

Real pole sel hooajal liigas mitte ühtegi mängu veel kaotanud. Kümnest seni toimunud kohtumisest on võidetud üheksa.

Real juhib liigat 25 punktiga. Barcelona on teisel kohal, jäädes maha kolme punktiga. Atletico Madrid on kolmandal positsioonil, olles kogunud 19 punkti.

Toimetaja: Janno Joala