Hiline iluvärav tõi Legionile võidu Kuressaare üle

Jalgpalli Premium liiga: Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga ainsas reedeses mängus alistas TJK Legion 3:2 FC Kuressaare.

Kuressaare leidis kahele Legioni väravale kiire vastuse: 45. minuti Märten Pajunurme omavärava järel viigistas 47. minutil Otto-Robert Lipp, 49. minuti Nikita Ivanovi tabamusele vastas viis minutit hiljem Pajunurm ise.

Mängu lõpp kuulus aga ikkagi Legionile, kui Aleksandr Volodin saatis 85. minutil nurgalöögist tulnud palli otse õhust Ingmar Paplavskise selja taha ja tõi kodumeeskonnale kolm punkti.

Legion on tabelis üheksandana kogunud 18 punkti, Kuressaare on 45 silmaga viies.