Tartu Bigbank teenis Balti liigas hooaja esimese võidu

Tartu Bigbank
Tartu Bigbank Autor/allikas: Grete Isabel Huik/ERR

Laupäeval kohtusid võrkpalli meeste Balti liigas tiitlikaitsja Tartu Bigbank ja Pärnu Võrkpalliklubi ning võõral väljakul sai 3:0 (25:22, 25:19, 25:15) võidu Tartu meeskond.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 16 punktiga (+5) Matej Šmidl, 13 punkti (+8) lisas Timo Lõhmus ja 11 (+9) jäi Taavet Leppiku arvele. Alar Rikbergi juhendatava meeskonna vastuvõtt oli 50%, rünnakuid lahendati 58-protsendiliselt, blokiga teeniti viis punkti ja servil löödi neli ässa ja eksiti 13 pallingu, vahendab Volley.ee.

Pärnu meeskonna edukaim oli rünnakul Tony Tammiksaar, kes jõudis 11 punktini (+6). Üheksa punkti (+0) lisas Kaur Erik Kais ja kaheksa (-1) Ivory Õuekallas. Toomas Jasmini meeskonna vastuvõtt oli 53%, rünnak 42%, blokipunkte kogunes kaheksa ja servipunkte kolm (16 viga).

Pärnul käisid laupäeval esmakordselt platsil ka kaks brasiillasest mängumeest, kes on meeskonna viimased liitujad. Algkoosseisu kuulunud tempomees Arthur Henrique Silva Pereira vahetati pärast teist vaatust puhkama ja tema arvele jäi kolm punkti. Nurgaründaja Luiz Henrique Damas sai vastuvõtul tööd 12 korral (42%), kuid skoori ta ei avanud.

Liigatabelis on Tartul nüüd neli punkti, mis annab Barrus Võru VK järel teise koha. Pärnul on võiduarve avamata.

Teises laupäevases kohtumises alistas RTU/Robežsardze/Jurmala 3:2 (21:25, 25:16, 25:17, 23:25, 16:14)  Daugavpilsi Universitate/Ezerzeme.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: