Kullamäe ja Lietkabelis jätkasid Leedu liigat võiduga

Lietkabelis mängumehed Mantas Rubstavicius ja Kristian Kullamäe
Lietkabelis mängumehed Mantas Rubstavicius ja Kristian Kullamäe Autor/allikas: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Eesti korvpallikoondislase Kristian Kullamäe koduklubi Panevežyse Lietkabelis teenis Leedu liigas pühapäeva õhtul toimunud kohtumises järjekordse võidu, kui 91:71 alistati Gargždai SC.

Lietkabelis kaotas esimese veerandaja 19:25, kuid teisel veerandajal näidati hoopis paremat mängu, visates 24 punkti vastaste üheksa vastu. Poolajale läks Kullamäe koduklubi üheksapunktilises eduseisus.

Teisel poolajal jätkati head hoogu ning enne viimast veerandaega juhiti 17 punktiga. Gargždai ei suutnud kaotusseisust välja tulla ning Lietkabelisele kaotati 71:91.

Kristian Kullamäe panustas võitu 13 punkti, neli lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Mängu parimana viskas Paulius Murauskas (Lietkabelis) 24 punkti ja võttis seitse lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Giedrius Staniulis samuti 24 punkti ja kuue lauapalliga.

Lietkabelis hoiab Leedu korvpalli kõrgliigas kolmandat kohta Kaunase Žalgirise ja Vilniuse Rytase järel.

Lietkabelis peab järgmise kohtumise 9. oktoobril, kui kodus mängitakse tabeliliidri Žalgirisega.

Toimetaja: Janno Joala