Sappineni klubi kaotas Poola liiga tipule lõpuminutite väravast

Rauno Sappinen
Rauno Sappinen Autor/allikas: piast-gliwice.eu

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappineni koduklubi Gliwice Piast kaotas Poola kõrgliiga 11. vooru kohtumises võõrsil Plocki Wislale 0:1.

Sappinen alustas kohtumist varumeestepingilt ja vahetati platsile 69. minutil. Mängu ainus tabamus sündis 88. minutil, kui täpne oli Marko Kolar (Wisla).

Sappinen on mänginud Poola kõrgliigas kahe hooaja peale 15 kohtumist, aga väravani jõudnud ei ole. Küll tegi ta aga skoori äsja Eesti eest Rahvuste liigas Malta ja San Marino vastu.

Kümnest mängust 11 punkti teeninud Piast asub Poola kõrgliigas 15. kohal, Plocki klubi on aga 20 silmaga liider.