Kullamäe ja Lietkabelis teenisid Leedu kõrgliigas teise võidu järjest

Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe Autor/allikas: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Eesti korvpallikoondises mängiva Kristian Kullamäe koduklubi Panevežyse Lietkabelis sai Leedu kõrgliigas teise võidu järjest, kui 88:85 alistati Siauliai.

Lietkabelis kaotas esimese veerandaja 22:24, kuid teine veerandaeg võideti 28:19 ning poolajale mindi vastu seitsmepunktilises eduseisus.

Teine poolaeg möödus väga tasavägiselt, kuid Lietkabelis suutis siiski oma paremuse maksma panna ning mõlemad veerandajad võideti 21:19.

Kullamäe panustas 15 punkti ja võttis neli lauapalli. Mängu parimana viskas Kyle Mangas (Siauliai) 24 punkti. Zeljko Sakic oli Lietkabelise poolt resultatiivseim, panustades 19 punkti ja seitse lauapalli.

Teises samaaegselt toimunud kohtumises võitis BC Nevezis 85:84 Utenos Juventust.

Neljapäeval läheb Kaunase Zalgiris vastamisi BC Prienai meeskonnaga ning Vilniuse Rytas mängib Neptunasega.

Toimetaja: Janno Joala