Prantsusmaa U-18 koondise kohtumine peatati liigsete punaste kaartide tõttu

Punane kaart
Punane kaart Autor/allikas: SCANPIX/NTB

Pühapäeval toimunud Prantsusmaa ja Poola U-18 jalgpallikoondiste kohtumine peatati 13 minutit enne normaalaja lõppu, kuna prantslased teenisid neli punast kaarti.

Prantsusmaa ja Poola lõid esimese 27 minuti jooksul lausa neli väravat ning seis oli viigis 2:2. Teisel poolajal algas punaste kaartide sadu.

Esimesena nägi punast 55. minutil Ilyes Housni. Kõigest kuus minutit hiljem saadeti väljakult minema ka Jeanuel Belocian.

Poola asus 70. minutil 3:2 juhtima ja kaks minutit hiljem saadeti prantslane Yoni Gomis teise kollase kaardi tõttu riietusruumi.

Darnell Bile tegi vastasmängijale inetu vea ning sellele järgnes ka kurikuulus Zidane'i pealöök, mille peale välgutas kohtunik neljandat korda punast kaarti. Prantsusmaa jäi väljakule seitsmekesi, mistõttu oli kohtunik sunnitud mängu katkestama.

Toimetaja: Janno Joala