Flora naiskond kindlustas viienda järjestikuse meistritiitli

Tallinna FC Flora naiskond
Tallinna FC Flora naiskond Autor/allikas: Jana Pipar/jalgpall.ee

Eesti naiste meistriliigas alistas FC Flora naiskond 2:0 Saku Sportingu ja kindlustas neli vooru enne hooaja lõppu enda viienda järjestikuse meistritiitli.

Flora asus Sakus kohtumist juhtima juba üheksandal minutil vastaste väravavahi Keiti Kruusmanni omaväravast. Lõppseisu vormistas 84. minutil Jessika Uleksin.

Flora naiskond on nüüd 20 mänguga kogunud 60 punkti, edestades lähimat jälitajat Sportingut 18 punktiga. Saku naiskonnal on küll peetud üks mäng vähem kui Floral, kuid neil pole enam võimalik Florat püüda ja seega kindlustas Flora naiskond viienda järjestikuse meistritiitli.