Messi duubel pikendas Argentina võimsat seeriat

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Reedel pikendas Argentina jalgpallikoondis oma kaotuseta seeria 34 mänguni, kui sõprusmängus alistati 3:0 Honduras.

Argentina läks 16. minutil Lautaro Martinezi tabamusest kohtumist juhtima ning avapoolaja üleminutitel realiseeris Lionel Messi Argentina kasuks määratud penalti. 69. minutil skooris Messi oma teise värava.

22. novembril läheb Argentina MM-i esimeses alagrupimängus vastamisi Saudi Araabiaga.

Lõuna-Ameerika MM-valiksarjas esikoha teeninud Brasiilia sai sõprusmängus 3:0 jagu Ghanast. Messi koduklubi Paris Saint-Germaini kapten Marquinhos viis brasiillased üheksandal minutil juhtima. 28. minutil kasvatas Brasiilia eduseisu Richarlisoni tabamus ning 12 minutit hiljem vormistas Tottenhami ründaja lõppskoori.

Brasiilia alustab MM-i 24. novembril, kui minnakse vastamisi Serbiaga.

Toimetaja: Henrik Laever