Vene aitas Hapoelil debüütmängus poolfinaali pääseda

Jeruusalemma Hapoeli mängijad, ees vasakul Siim-Sander Vene
Jeruusalemma Hapoeli mängijad, ees vasakul Siim-Sander Vene Autor/allikas: Hapeol.co.il

Eesti korvpallikoondise kapten Siim-Sander Vene pidas reedel uue koduklubi Jeruusalemma Hapoeli eest esimese ametliku kohtumise, kui aitas võistkonnal pääseda Iisraeli liigakarikasarja poolfinaali.

Vene koduklubi alistas reedel liigakarika veerandfinaalis 82:74 Eilati Hapoeli, võitu andis suure panuse 22 mänguminutiga 27 punkti (vabavisked 13/16) kogunud Khadeen Carrington. Kuuest kaugviskest viis tabanud Or Cornelius toetas tiimi 21 punktiga.

Siim-Sander Vene viibis väljakul pea 13 minutit, saatis selle aja jooksul läbi korvirõnga kolmest kaugviskest ühe ning tabas ainsa lähiviske. Eestlase arvele jäi lõpuks viis punkti, kolm lauapalli ja üks resultatiivne sööt.