Lewandowski raiskas naasmismängus võimalusi ja Bayern alistas Barcelona

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Jalgpalli Meistrite liigas naasis Poola ründetäht Robert Lewandowski Barcelona särgis kauaaegse koduklubi Müncheni Bayerni staadionile, ent pidi vastu võtma 0:2 kaotuse.

Barcelona näitas esimesel poolajal Bayerni vastu väga head mängu ja eelnevas kuues matšis üheksa väravat löönud Lewandowskil oli mitu võimalust uus koduklubi juhtima viia, kuid ei suutnud neid ära kasutada.

Nii haaras tempokas kohtumises ohjad hoopis kodumeeskond, kui esmalt lükkas viis minutit pärast teise poolaja algust Joshua Kimmichi nurgalöögi peaga võrku Lucas Hernandez, neli minutit hiljem realiseeris suurepärase meeskonnatöö väravaks Leroy Sane.

Bayern on C-grupis võitnud mõlemad seni peetud mängud, Barcelonal ja teisipäeval 2:0 Plzeni Viktoria alistanud Milano Interil on kolm punkti.

A-alagrupi esimeses voorus Napolile koguni 1:4 kaotanud Liverpool avas teisipäeval võiduarve, kui Mohamed Salahi ava- ja Mohammed Kudusi viigivärava järel tõi Inglismaa klubile mängus Amsterdami Ajaxi vastu kolm punkti Joel Matipi tabamus 89. minutil. Oma eelmise Meistrite liiga värava lõi Kameruni keskkaitsja üheksa aastat tagasi.

Leverkuseni Bayer alistas koduväljakul 2:0 Madridi Atletico, Porto sai Dragao staadionil Club Bruggelt koguni 0:4 kaotuse. Kodupubliku ees pidi kaotuse vastu võtma ka Marseille, kes jäi 0:1 alla Frankfurdi Eintrachtile.