Stal sai suure kaotuse, Vaštšuk kutsuti poolajal pingile

Bogdan Vaštšuk
Bogdan Vaštšuk Autor/allikas: Katariina Peetson/FCI Levadia

Eesti jalgpallikoondislase Bogdan Vaštšuki koduklubi Mieleci Stal kaotas Poola kõrgliiga üheksandas voorus võõrsil Bialystoki Jagielloniale 0:4.

Must periood tabas Vaštšuki klubi esimese poolaja viimasel kolmandikul, kui vastased lõid kolm väravat (32. Jesus Imaz, 37., 40. Marc Gual). Teise poolaja keskel lõi Imaz oma teise värava ja lõppseisuks jäi 0:4.

Vaštsuk tegi kaasa kaotusmängu esimese poolaja.

Viimasest neljast mängust kolm kaotanud Stal asub liigatabelis 13 punktiga kaheksandal positsioonil ehk täpselt Jagiellonia ees.

Järgmisena mängib meeskond laupäeval kodus Lodzi Widzewiga, kes asub tabelis täpselt Stali ees.