Milano derbi võit läks punasetriibulisele meeskonnale

Rafael Leao
Rafael Leao Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliiga viienda mänguvooru keskseks kohtumiseks osutus Milano derbi ehk AC Milani ja Milano Interi vaheline mõõduvõtt, mille võitis Milan 3:2.

Marcelo Brozovic viis Interi 21. minutil juhtima, aga avapoolaeg lõppes siiski 1:1, sest 28. minutil skooris Rafael Leao (Milan). Teise poolaja alguses haaras Milan ohjad: 54. minutil lõi värava Olivier Giroud ja kuus minutit hiljem talle resultatiivse söödu andnud Leao.

Mõni minut hiljem vahetas Inter väljakule kogenud Bosnia ja Hertsegoviina koondise ründaja Edin Džeko, kes vähendaski 67. minutil vahe taas minimaalseks, aga rohkemat Inter ei suutnud.

Torino Juventus tegi kolmanda viigi viimase nelja mängu jooksul - võõrsil Fiorentina vastu jäi tulemuseks 1:1. Arkadiusz Milik viis Juventuse üheksandal minutil juhtima, aga 29. minutil viigistas Cristian Kouame. 44. minutil oli Fiorentinal šanss ka juhtima asuda, aga Luka Jovic lõi penalti posti.

Itaalia liiga liidriks kerkis vähemalt üheks õhtuks aga hoopis Napoli, kes oli võõrsil parem Rooma Laziost 2:1 (38. Kim Min-Jae, 61. Hvitša Kvaratšhelia - 4. Mattia Zaccagni).

Edu korral võib pühapäeva õhtuks sellele positsioonile asuda aga AS Roma, kes mängib võõrsil Udinesega.