Eesti BMX-krossi hooaeg lõpeb võistlusnädalavahetusega Spot of Tallinnas

Noorte meistrivõistluste II etapp
Noorte meistrivõistluste II etapp Autor/allikas: Mario Pauskar

Saabuval nädalavahetusel kogunevad nii Eesti kui Soome ja Läti BMX-krossi ratturid Tallinna külje all Peetris Spot of Tallinna krossirajale, et võistelda BMX-krossi noorte meistrivõistluste viimasel etapil ning lõpetada suvi hooaja kiireima võistlusega King of Tallinn.

Nädalavahetusel osaleb võistlustel 115 ratturit Eestist, Soomest ja Lätist, kokku on esindatud 20 klubi.

Laupäeval algusega kell 13.30 algab BMX-krossi Eesti noorte meistrivõistluste IV ehk viimane etapp, kus kõigil Eesti võistlejatel on võimalik teenida veel viimased punktid koondarvestuses. Sõidetakse erinevates vanuseklassides alates viiendast eluaastast, tulist heitlust on oodata eelkõige poiste vanuseklassides ning samuti lisavad vürtsi naaberriikide sõitjad.

Pühapäeval kell 12 saab alguse hooaja viimane võistlus, traditsiooniline King of Tallinn, mis toimub sel aastal juba seitsmendat korda ning mille käigus saab näha Eesti hooaja kõige kiiremaid sõite. Hea ilmaga võetakse kasutusele ka raja pro-sektor, mis annab hetkel Eestis ainsana võimaluse sellisel tasemel BMX-krossi sõita.

Võistlusest toimub otseülekanne BMX Racing Spot of Tallinn YouTube kanalil, tulemused on jooksvalt leitavad bmx.pani.ee lehelt. Täpsema ajakava ja juhendid leiab Eesti Jalgratturite Liidu kodulehelt.

Toimetaja: Mari-Liis Palm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: