Kane jättis Chelsea viimasel hetkel võiduta

Chelsea - Tottenham Hotspur
Chelsea - Tottenham Hotspur Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga teise vooru ühes oodatuimas mängus viigistasid Londoni klubid Chelsea ja Tottenham Hotspur tänu Harry Kane'i üleminutite pealöögile 2:2.

Klubi kodustaadionil debüteerinud Kalidou Koulibaly viis Chelsea 19. minutil juhtima ja Tottenhamil läks aega teise poolaja keskpaigani, mil Pierre-Emile Höjbjerg viigistas.

Vähem kui kümme minutit hiljem pääses Chelsea tänu Reece Jamesi tabamusele taas juhtima, aga Kane'i üleminutite pealöök kindlustas külalisvõistkonnale viigi.

Vahetult pärast lõpuvilet läks väljakul olukord pisut tuliseks ja kohtunik näitas mõlema meeskonna peatreenerile ehk Thomas Tuchelile (Chelsea) ja Antonio Contele (Tottenham) punast kaarti.

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga teise vooru lõpetab esmaspäeva hilisõhtul peetav kohtumine Liverpool - Crystal Palace.