Haaland alustas suurepäraselt ja Man City võttis esimese võidu

Manchester City
Manchester City Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga esimese vooru viimases kohtumises oli tiitlikaitsja Manchester City võõrsil üle West Ham Unitedist 2:0.

Man City kangelaseks kerkis suvine suurost Erling Haaland, kes kurvastas Londoni klubi fänne 36. minutil penaltist ja 65. minutil mängust.

Seejuures 11 meetri karistuslöögi norralane ka ise välja. Temast sai ka teine mängija klubi ajaloos pärast Sergio Agüerot, kes löönud Premier League'i debüüdil kaks väravat.

Manchesteri klubi jaoks oli võit kindlasti magus, sest West Hamiga võõrsil ei olnud neil viimasel ajal liiga hästi läinud - kolm eelmist kohtumist lõppesid viigiga.

Manchester City peakonkurent Liverpool piirdus laupäeval võõrsil 2:2 viigiga teise Londoni klubi Fulhami vastu. Chelsea oli aga pühapäeval võõrsil üle Evertonist 1:0.

Esimese vooru kõige suureskoorilisema võidu teenis aga Tottenham Hotspur, alistades kodus Southamptoni 4:1.