Vahetusest sekkunud Ronaldo ei suutnud Unitedile võidupunkte tuua

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: SCANPIXEPA

Inglismaa jalgpalli Premier League'i avavooru kohtumises pidi Manchester United vastu võtma 1:2 kaotuse Brighton & Hove Albioni vastu. Vahetusest sekkus mängu ka Cristiano Ronaldo, kuid ei suutnud meeskonda võidule aidata.

Unitedi uus peatreener Erik ten Hag pidi liiga avamängus kohe kaotuse vastu võtma. Brighton läks mängu 30. minutil 1:0 juhtima Pascal Grossi väravast. Gross oli üheksa minutit hiljem uuesti täpne.

United läks poolajale vastu 0:2 kaotusseisus. Teisel kolmveerandtunnil sai ka United oma tabamuse kirja, kui Alexis MacAllister lõi omavärava. Siiski ei suutnud ten Hagi meeskond mitme vahetusega mängu käiku muuta ja kaotus tuli vastu võtta.

53. minutil tuli mängu ka Cristiano Ronaldo, kuid portugali jalgpallistaar ei suutnud skoori teha.

Toimetaja: Janno Joala