Nõmme Kalju tegi puhta töö

Jalgpalli Premium liiga: FCI Levadia - Nõmme Kalju
Jalgpalli Premium liiga: FCI Levadia - Nõmme Kalju Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Laupäeva õhtul Premium liiga 22. vooru kohtumisel tegi Nõmme Kalju puhta töö, alistades Tallinna Kalevi 6:0. FC Kuressaare võitis võõrsil Pärnu Vaprust 1:0.

Laupäeval läksid vastamisi Nõmme Kalju ja Tallinna Kalev, juba kolmandal minutil läks mängu juhtima Kalju. 17. minutiks oli edu 4:0. Mängu lõpuks oli väravate arv kerkinud kuueni, enim väravaid lõi Kaljule Aleksandr Volkov (4).

Laupäeva õhtul kohtusid ka FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus, kes kodurahva ees pidi vastase paremust tunnistama. FC Kuressaare võiduvärava lõi 87. minutil Sten Reinkort.

Pühapäeva õhtul kell 17.55 saab ETV2 ja ERR-i spordiportaali vahendusel kaasa elada JK Narva Transi ja Tallinna FCI Levadia vahelisele mängule.

Toimetaja: Mari-Liis Palm