Chelsea uus hooaeg algas võidukalt

Chelsea mängijad
Chelsea mängijad Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli tippklubi Chelsea võitis klubiliiga hooaja esimese mängu, alistades Evertoni 1:0.

Laupäeval õhtul läksid vastamisi uut kõrgliiga hooaega alustanud Chelsea ja Everton.

Mängu ainukese värava tõi Chelseale Jorge Luiz Filho ehk Jorginho, kes realiseeris esimese poolaja üheksandal lisaminutil penalti löögi.

Mängust pidi vigastuse tõttu lahkuma 18. minutil Evertoni kaitsja Ben Godfrey, kes kanderaamiga staadionilt haiglasse viidi. Evertoni peatreener Frank Lampard ütles peale mängu, et tõenäoliselt on tegu pindluu murruga.

Toimetaja: Mari-Liis Palm