Vähemuses lõpetanud Flora sai Tartust minimaalse võidu

Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FCI Levadia – Tallinna FC Flora
Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FCI Levadia – Tallinna FC Flora Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Premium liiga liider Tallinna FC Flora teenis 22. voorus võõrsil Tartu JK Tammeka vastu 1:0 võidu, kuigi mängis pool tundi arvulises vähemuses.

Värava lõi 41. minutil nurgalöögi saginas Henrik Pürg. Tsenderduse andis Markus Poom, selle suunas värava ette Markus Soomets, seejärel puutusid palli veel nii Gerdo Juhkam kui ka Richard Aland, kuid Pürg jäi tartlaste vastu olukorras peremeheks, vahendab Soccernet.

63. minutil jäi Flora kümnekesi, kuna Martin Miller läks korkidega Patrick Genro Veelmale jalga ning sai otse punase kaardi. Rohevalged hoidsid aga ka vähemuses kohtumist enda kontrolli all ja teenisid kahe viigi kõrvale 20. võidu.

Liigatabelis on Flora edu teisel kohal oleva Levadia ees kaheksa punkti, kuid Levadial on üks mäng vähem peetud. Tammeka paikneb 18 punktiga seitsmendal positsioonil.