Tamm lõi Rumeenias värava ja Käit andis väravasöödu

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: FCSB.ro

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm tegi Rumeenia kõrgliigas oma teise mängu ja lõi esimese värava, skoorides vähem kui kaks minutit pärast väljakule pääsemist. Mattias Käit andis samas liigas resultatiivse söödu.

Joonas Tamm vahetati sisse teiseks poolajaks, kui FCSB ja U Craiova 1948 vahel oli seis 0:0 viigis, kirjutab Soccernet.ee. Juba 47. minutil vajutas eestlane nurgalöögi järel pealsega palli ristnurka ning FCSB läks juhtima. Mäng lõppes aga 1:1 viigiga, kuna Joyskim Dawa põhjustatud penalti realiseeris vastane Andrea Compagno.

Mattias Käit andis Bukaresti Rapidi 1:0 võidumängus Craiova Universitatea vastu ainsale väravale resultatiivse söödu. Täismängu teinud ja ka kollase kaardi saanud Käit triblas 51. minutil ühest vastasest mööda ning söötis karistusalasse Alexandru Ionitale, kes kolme puutega skooris.

Kolme vooruga on Rapid kogunud kuus punkti ning FCSB, kes peab paralleelselt pidama Konverentsiliiga eelringi mänge, vaid kaks silma.