Purje kübaratrikk tõi Kalevile võidu Transi üle

Ats Purje
Ats Purje Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liiga 21. voorus alistas Tallinna Kalev laupäeval Kadrioru staadionil 5:2 Narva Transi.

Kalevi viiest väravast kolm lõi Ats Purje, kes sahistas piirilinna meeskonna võrku 4., 27. ja 64. minutil. Ühe värava lisasid Tristan Toomas Teeväli ja Hannes Anier, Transi väravad lõid Deniss Dedetško ja Jevgeni Demidov. Poolaeg jäi sealjuures 2:2 viiki.

Kalev on 21 mänguga kogunud 15 punkti, mis asetab nad tabelis kaheksandale kohale. Narval on koos 21 punkti ning nad on kuuendal kohal, tiimide vahele jääb Tartu Tammeka 18 silmaga.