Rapla tõi klubisse Taani meeste koondise peatreeneri

Rapla korvpallimeeskond
Rapla korvpallimeeskond Autor/allikas: Avis Utilitas Rapla/Siim Solman/Facebook

Eesti korvpalli meistriliigas ja Eesti-Läti ühisliigas mängiv Avis Utilitas Rapla tõi uueks peatreeneriks 46-aastase horvaadi Arnel Dedici.

Dedici treeneri kollektsiooni kuulub viimastest aastatest mitu Taani meistritiitlit ja karikavõitu, kolmel korral on ta valitud ka Taani aasta treeneriks. Kuni aastani 2008 mängis ta professionaalsel tasemel korvpalli ka mängijana.

Rapla korvpalliklubi juht Jaak Karp uue peatreeneri tulekust: "Eelmise hooaja kogemus Lluis Rieraga, mis vaatamata tagasihoidlikule tulemusele oli klubi jaoks äärmiselt kasulik, ainult kinnitas minu soovi jätkata sama teed, ehk tuua uut lähenemist, uusi ideid ja kogemusi, millest õppida, väljastpoolt Eestit."

"Dedic on treener, kes usub, et tee võistkondliku eduni käib läbi heade suhete loomise mängijatega, nende mõistmise ja läbi nende personaalse arengu. Samas kõik taustauuringud kinnitasid, et tegemist on äärmiselt nõudliku ja nii öelda intensiivse treeneriga, kes annab endast kõik, aga eeldab seda ka igalt mängijalt ja tiimi liikmelt," lisas Karp.

Arnel Dedič Raplasse tulekust: "Pärast paljusid vestlusi klubi juhiga oli selge, et Rapla on minu jaoks parim valik mitmel põhjusel. Klubil on selge nägemus eesmärkidest, nad peavad oluliseks mängijate arengut, mis minu arvates on peamine võti iga organisatsiooni, meeskonna ja treeneri eduks. Treeneri ja inimesena usun tugevalt, et mängijate arendamine, positiivne suhtumine, üksteise austamine ja ühtsus on kõige tervemad lähenemised positiivse, tööka ja hea keemiaga keskkonna loomiseks. Kogu korvpalli tehniline osa saab õnnestuda vaid juhul kui kõik eelnev on olemas."

Avis Utilitas Rapla ja peatreener on käed löönud koostööks, mis kestab vähemalt kaks aastat.

Toimetaja: Katariina Järve

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: