Ranno Krusta mälestusvõistluste esimese võistluspäeva võitis Peeter Olesk

Esimese päeva esikolmik: Ruslan Lunev, Peeter Olesk, Massimo Spinell
Esimese päeva esikolmik: Ruslan Lunev, Peeter Olesk, Massimo Spinell Autor/allikas: Risto Aarrekivi/Eesti Laskurliit

Ranno Krusta mälestusvõistlused toimuvad olümpiakiirlaskmise harjutuses ning esimesel päeva võidu saavutas ümberlasmisega Peeter Olesk.

Juba teist korda toimuv mälestusvõistlus on pühendatud Eesti ühele edukamale püstolitreenerile Ranno Krustale. Võistluste esimesel päeval olid võistlustules lausa kuue riigi sportlased: Eesti, Läti, Leedu, Sloveenia, Aserbaidžaani ja Itaalia laskurid.

Kvalifikatsioonivõistluse parima tulemuse tegi Peeter Olesk 580 silmaga. Talle järgnesid 577 silmaga Ruslan Lunev (Aserbaidžaan) ja eelmise aasta võitja itaallane Riccardo Mazzetti.

Lisaks neile pääsesid poolfinaalidesse kaheksa parema hulka itaallased Massimo Spinella (576) ja Tommaso Chelli (575), Sloveenia laskur Joze Ceper, Läti Laskur Daniels Vilcins ja Erki Sillakivi.

Peeter Olesk läbis kindlalt ka poolfinaali ja jõudis finaali nelja parema sekka, kuhu lisaks talle pääsesid veel itaallased Tommaso Chelli ja Massimo Spinella ning Aserbaidžaani laskur Ruslan Lunev.

Nii Ruslan Lunevi kui Peeter Oleski finaaltulemus oli 28 tabamust, mis tähendas ümberlaskmist esikoha peale.

Ümberlaskmise võitis Peeter Olesk nelja tabamusega. Ruslan Lunevi tulemuseks oli ümberlaskmisel 2 tabamust. Kolmanda koha sai täna Massimo Spinella.

Võistluse teine päev toimub reedel ning siis selgub kogu võistluse võitja kahe päeva arvestuses.

Toimetaja: Katariina Järve

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: