Hääl: siia on oodatud kõik mängima

Ajalooline Nõmme tennisekeskus saab uue kuue ning juba avati kuus värskelt renoveeritud välitenniseväljakut. Forus spordiklubi ootab sinna sportima nii tippe, harrastajaid kui ka päris algajaid.

Ajalooline Nõmme tennisekeskus saab uue kuue. Täna avati seal kuus värskelt renoveeritud välitenniseväljakut, Forus spordiklubi ootab sinna sportima nii tippe, harrastajaid kui ka päris algajaid.

Nõmme tenniseväljakute renoveerimisega said väljakud uue elu ja hingamise ajaloolisel maalapil, kus tennist mängiti juba esimese vabariigi ajal, kuigi vahepealsetel aastatel jäid väljakud rääma.

"Kindlasti hakkab siin rohkem rahvast käima, kui kunagi varem käis, sest need platsid - kes vähegi midagi tennisest teab - ei olnud väga heas korras ja ma usun, et see klubi elu läheb väga võimsalt käima. Loomulikult oodatakse nüüd ka seda, et see õnnetu poolteist platsi, mis seal sees on, et sinna saaks teha vähemalt neli väljakut juurde ja ka väikse klubihoone. Ma arvan, et see annab juurde väga palju kogu Eesti tennisele, Nõmme rahvale ja Eestile üldse, ütles Eesti Tennise Liidu asepresident Reet Hääl.

Väljakutel on vaipkattel põhinev hübriid-saviliivakate TopClay, mis on sarnane naturaalse savi-liiva väljakuga, samas konstruktsioonilt vett läbilaskev. See muudab ka väljakute hooldamise lihtsamaks ja pikendab väljaku kasutus- ja mänguaega.

"See uus kate kindlasti annab võimaluse kauem mängida ja siia on oodatud kõik, nii tippsportlased, harrastustennisistid, kui ka linnarahvas ja lapsed, kes ei oska tennist mängida," lisas Hääl.

Väljakuid haldab Tondi tennisekeskus. Platsil asub ka sisehall, mida lähiaastatel ootab samuti ees uuendus.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: