Ungari häbistas Inglismaad, Saksamaa lõi Itaaliale viis

Ungari jalgpallikoondis
Ungari jalgpallikoondis Autor/allikas: SCANPIX/Sportimage/PA Images

Jalgpalli Rahvuste liiga kõrgeimal tasandil sai Inglismaa koondis häbistava 0:4 kaotuse Ungari vastu. Saksamaa võitis Itaaliat 5:2.

Inglismaa hoidis küll palli rohkem, kuid oma võimalusi nad ära ei kasutanud. 16. minutil asus Ungari Roland Sallai väravast juhtima. Teisel poolajal tegi Sallai korra veel skoori ning Zsolt Nagy lisas ka omalt poolt ühe tabamuse.

80. minutiks 0:3 kaotusseisu jäänud Inglismaa koondise jaoks läksid asjad veel nutusemaks, kui John Stones teenis teise kollase kaardi, mistõttu pidid nad jätkama ühe mehega vähemuses. Minut enne normaalaja lõppu lõi Ungari jälle värava, kui täpne oli Daniel Gazdag.

Saksamaa ei jätnud Itaaliale võimalustki. Juba 10. minutil asusid sakslased Joshua Kimmichi väravast mängu juhtima. Ilkay Gündogan lõi poolaja lõpus penaltist seisuks 2:0. Teisel poolajal jätkus sama, kui Thomas Müller tegi skoori. Järgmised kaks tabamust lisas Timo Werner. Itaalia siiski nulli peale ei jäänud, kuna mängu lõpuosas olid täpsed Degnand Wilfried Gnonto ja Alessandro Bastoni.