Pärnu Purjetamisnädal pakkus pingsaid sõite kaheks päevaks

Pärnu Purjetamisnädal
Pärnu Purjetamisnädal Autor/allikas: Sigrid Nahk

Nädalavahetusel peeti Pärnus maha järjekordne Purjetamise Eesti Karikavõistluste etapp. Kolmest võistluspäevast saadi merele ainult kahel.

Reedel, esimesel võistluspäeval, tervitas sportlasi ilus suveilm, mis kahjuks oli tuuletu. Küll aga said võistlejad merele laupäeval ja pühapäeval, et oma oskused merel proovile panna.

Ilca 7 võistlusklassis tuli võitjaks Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool), temale järgnes Tavo Annus (ROPK) ning kolmanda koha saavutas Martin Aruja (ROPK).

Ilca 6 klassis oli aga esikolmik rahvusvaheline. Esimesele kohale tuli lätlane Estere Kumpina. Teise koha saavutas Karel Ratnik (Pärnu Jahtklubi) ning kolmas koht läks naaberriigist pärit sportlasele Elza Cibule.

RS Aerode puhul oli seekord parim Jaak Jõgi (Hara Seilamise Selts), temale järgnes Liina Kolk (Saaremaa Merispordi Selts) ning auväärsele kolmandale kohale tuli Ants Haavel (HSS).

Kõiki tulemusi saab vaadata siit.

Järgmine võistlus toimub juba sel nädalavahetusel, kui oma oskusi minnakse proovile panema Kärdlasse.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: