Maailma neljas reket Badosa kaotas seti, aga jõudis edasi

Paula Badosa
Paula Badosa Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Naiste tennise maailma neljas reket Paula Badosa alistas Prantsusmaa lahtiste teises ringis sloveenlanna Kaja Juvani (WTA 68.) 7:5, 3:6, 6:2.

Esimeses setis asus hispaanlanna kahe murdega ette ja seisul 5:2 sai hakata servima setivõidule, aga Juvan viigistas 5:5. Seejärel võitis Badosa kaks geimi ja kogu seti.

Teises setis kujunes otsustavaks kuues geim, kus Badosa kaotas oma murde ja hiljem ka seti 3:6. Kolmandas setis jäi Badosa samuti murdega taha, aga asus siis 4:1 juhtima ja võitis esimeselt matšpallilt 6:2.

Mullu Prantsusmaa lahtistel veerandfinaali jõudnud Badosa läheb kolmandas ringis kokku venelanna Veronika Kudermetovaga (WTA 29.), kes oli üle serblannast Aleksandra Krunicist (WTA 114.) 6:3, 6:3.