Warriors tuli 19-punktilisest kaotusseisust välja

Stephen Curry
Stephen Curry Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA alistas Golden State Warriors läänekonverentsi finaalis kodusaalis Dallas Mavericksi 126:117 ja asus seeriat 2:0 juhtima.

Mavericks võitis poolaja 72:58, vahepeal oli nende edu koguni 19-punktiline. Kolmandal veerandil asus aga Warriors vahet vähendama ja viimasele veerandajale minnes juhtis Mavericks vaid kahe punktiga.

Kohe neljanda veerandaja alguses pääses Warriors esimest korda juhtima. Seisul 92:92 tegi Warriors 7:0 spurdi ja rohkem enam edu käest ei antud.

Stephen Curry tõi võitjatele 32 punkti, võttis kaheksa lauapalli ja andis viis korvisöötu. Jordan Poole lisas 23 ja Kevon Looney 21 punkti, lisaks võttis Looney 12 lauapalli.

Üleplatsimees oli Luka Doncic, kes viskas Mavericksi eest 42 punkti ja andis kaheksa resultatiivset söötu. Jalen Brunson lisas 31 ja Reggie Bullock 21 punkti.

Nelja võiduni peetava seeria järgmised kaks kohtumist mängitakse Dallases.