NHL: Rangers ja Flames pääsesid Stanley karika järgmisesse ringi

New York Rangers
New York Rangers Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL võitis New York Rangers lisaajal 4:3 Pittsburgh Penguinsi ning liigub edasi järgmisesse ringi. Teises kohtumises alistas seitsmendas mängus Calgary Flames 3:2 Dallas Starsi samuti lisaajal visatud võiduväravast.

Avakolmandikul viis Chris Kreider Rangersi juhtima, kuid kolmandiku lõpus realiseeris Penguins arvulise ülekaalu, viigistades seisu Danton Heineni väravast. Teisel kolmandikul suutis Penguins juhtima minna 2:3, kuid enne normaalaja lõppu viskas viigivärava Mika Zibanejad. Lisaajal vormistas lõppskoori Artemi Panarin, millega Rangers teenis seeria neljanda võidu.

Flamesi ja Dallase seitsmendas mängus haaras juhtohjad avakolmandiku esimesel mänguminutil Jamie Benni väravast Dallas. Flames suutis mängu jooksul kaks korda seisu viigistada ning lõpuks lisaajal Johnny Gaudreau väravast võidu võtta.

Calgary Flamesi järgmise vooru vastaseks on Edmonton Oilers ning New York Rangers läheb vastamisi Carolina Hurricanesiga.

Toimetaja: Janno Joala