Djokovicil ei tekkinud veerandfinaalis Poola esireketiga probleeme

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Madridis jätkuval kõrgeima kategooria ATP tenniseturniiril pääses esimese mehena poolfinaali maailma esireket Novak Djokovic, kes alistas 12. asetusega poolaka Hubert Hurkaczi 6.3, 6:4.

34 minutit kestnud avasetis loovutas Djokovic maailma 14. reketile oma servil kokku vaid viis punkti, teises setis oli tal üheksandas geimis kaks matšpalli, aga poolakas suutis pallingut hoida, kuni esireket järgmises geimis oma neljanda matšpalli vormistas.

Kokku tund ja 22 minutit kestnud veerandfinaali võitnud Djokovic läheb poolfinaalis vastamisi seitsmendana asetatud hispaanlase Carlos Alcaraziga, kes oli 6:2, 1:6, 6:3 üle Rafael Nadalist.

Andrei Rubljov mängib kaheksa parema seas Stefanos Tsitsipasega, Felix Auger-Aliassime Alexander Zvereviga. Kõik veerandfinaalid peetakse Madridis reedel.