Filter Temposarja teisel etapil olid kiireimad Kõiv, Reinpõld ja Alamaa

Filter Temposarja etapp Kiilis.
Filter Temposarja etapp Kiilis. Autor/allikas: Kristjan Kivistik/AeroBike

Filter Temposarja teisel etapil Kiilis sõideti 25-kilomeetrisel distantsil paarissõit. Kõik duod jättis aga selja taha individuaalselt võistelnud Kevin Kardo Kõiv. Naistest olid parimad Karmen Reinpõld ja Liisi Alamaa. Neljakilomeetrisel jooksuvõistlusel pälvisid esikohad Ivo Särak ja Bret Schär.

25-kilomeetrisel Kiili-Tuhala teelõigul, kus esmalt võisteldi päikesepaistelisel, kuid karge temperatuuriga alla- ja peale tagasipööret vastutuulega, näitas Kõiv aega 32.10,29, mis teeb keskmiseks kiiruseks 46,6 km/h. Teise koha pälvisid Vidrik Vaiksaar ja Helari Pallas (+0.19) ja kolmanda Georg Karlep (+0.47).

Naiste üldarvestuses olid kõige kiiremad Reinpõld ja Alamaa ajaga 36.10. Üldises pingereas andis see tulemus 22. koha. Päeva teise aja sõitis välja Laura Lizette Sander (+1.00) ja kolmanda Krista Karing, kes sõitis paaris Anti Arumägiga (+3.03).

Neljakilomeetrisel jooksudistantsil oli parim Särak ajaga 11.17. Enar Mustonen kaotas talle kahe minuti ja 13 sekundiga ning Joel Puulmann kolme minuti ja 12 sekundiga. Naiste klassis oli parim üldarvestuses kõrge neljanda koha pälvinud Schär ajaga 15 minutit ja 26 sekundit. Teise tulemuse jooksis välja Iren Irbe (+0.57) ja kolmanda Katriin Ever (+2.20).

Filter Temposarja kolmas etapp sõidetakse kahe nädala pärast, 18. mail Arukülas. Rattureid ootab ees 20- ja jooksjaid viiekilomeetrine võistlusmaa.

Toimetaja: Debora Saarnak

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: