Petrõkina: ei läinud nii, nagu enne võistlust soovisin

Tallinnas toimunud iluuisutamise juunioride MM-il saavutas Niina Petrõkina naiste üksiksõidu üldarvestuses üheksanda koha.

"Kõigepealt tahan tänada kõiki, kes mind toetasid. See oli nii vahva. Toetus oli isegi suurem kui Euroopa meistrivõistlustel. Olen väga tänulik," kommenteeris Petrõkina lõppenud MM-i. "Mul oli väga raske hooaeg, võistlesin väga paljudel võistlustel. Ma tänan kõiki, kes andsid mulle võimaluse esindada oma riiki mitmel suurvõistlusel."

Lühikavas suurepärase esituse teinud ja isikliku rekordit parandanud Petrõkina kaotas vabakavas ebaõnnestunud hüppe tõttu väärtuslikke punkte. "Ma ei tea, mis juhtus. Olen üpris väsinud, pean seda veel analüüsima."

Kõige enam hindab Petrõkina lõppevast hooajast saadud kogemusi. "Sain palju kogemusi, mis ei aita mind ainult spordis, vaid ka elus üldiselt. Olen tänulik, et sain ennast näidata ja nii paljudel võistlustel osaleda. Iga võistlus andis rohkem jõudu."

"Ma olen praegu natukene kurb, et ei läinud nii, nagu enne võistlust soovisin. Andsin endast maksimumi. Atmosfäär meeldis väga. Kuulsin, kuidas inimesed minu hüpete ajal karjusid ja see andis mulle jõudu juurde."

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: