Igonen vaatas viigimängu pingilt, Tunjovi koduklubi sai hävitava kaotuse

Jalgpalli Rahvuste liiga: Eesti - Küpros; Matvei Igonen
Jalgpalli Rahvuste liiga: Eesti - Küpros; Matvei Igonen Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Neljapäev möödus võõrsil mängivatele Eesti jalgpalluritele kehvasti, sest Matvei Igonen pidi vahetusmeeste pingilt vaatama koduklubi viigimängu ning Georgi Tunjov ja Carrarese tunnistasid suurt kaotust.

Poola esiliiga 28. vooru raames madistas Igoneni leivaisa Bielsko-Biala Podbeskidzie liigaliidri Legnica Miedziga. Vastased läksid esimesel poolajal juhtima, kuid neljanda üleminuti väravast õnnestus eestlase koduklubil viigipunkt napsata. Podbeskidzie on liigatabelis kaheksateistkümne meeskonna osalusel üheksandal kohal, kirjutab Soccernet.

Itaalias Serie C-s palliv Georgi Tunjov mängis 37. vooru kohtumise Cesena vastu. Esimene poolaeg lõppes 0:2 Cesena kasuks ning vaheajal vahetati eestlane välja. Teisel poolajal lasi Tunjovi koduklubi Carrarese veel neli väravat enda selja taha ning kaotas kohtumise 0:6.

Carrarese on liigatabelis üheksandal kohal, mis tagaks koha sõelmängudele, kus on võimalik liigaastme võrra kõrgemale tõusta.