USA sprinditähel Allyson Felixil jääb uus hooaeg karjääri viimaseks

USA sprinter ning seitsmekordne olümpiavõitja Allyson Felix teatas kolmapäeval, et jookseb veel vaid ühe hooaja ning lõpetab seejärel eduka karjääri.
36-aastane ameeriklanna on võitnud 11 olümpiamedalit, sealhulgas seitse kulda ning 13 maailmameistritiitlit. Eelmisel suvel võistles ta oma karjääri viiendal ja viimasel olümpial. Tokyos sai ta kaela 400 meetri pronksi ning 4x400 meetri teatejooksu kulla.
"Olen endast jooksmisele andnud kõik, mis mul on ja esimest korda pole ma kindel, kas mul on veel midagi anda," kirjutas USA kergejõustikutäht Instagramis.
"Seda hooaega ei puuduta aeg kellal, vaid lihtsalt rõõm. Kui näete mind sel aastal rajal, siis loodan teiega jagada hetke, mälestust ja oma tänulikkust"
Felix on võitnud neli olümpiakulda 4x400 m teatejooksus, kaks 4x100 m teatejooksus ja ühe 200 meetri jooksus.
View this post on Instagram
Toimetaja: Debora Saarnak