Pärnu Sadam võitis Eesti-Läti liiga pronksimängu

Pärnu Sadam
Pärnu Sadam Autor/allikas: Hendrik Osula

Korvpalli Eesti-Läti liiga finaalturniiri kolmanda koha kohtumises oli Pärnu Sadam parem BK Ogrest 84:77 (21:16, 27:18, 14:20, 22:23).

Pärnu haaras ohjad teisel perioodil, kui kasvatas edu enam kui kümnele silmale ja võitis poolaja 48:34. Viimasel veerandil sai Ogre vahe korraks viiele silmale (65:70), aga sellest lähemale enam ei jõutud.

Robert Valge vedas Pärnu vägesid koguni 30 punktiga - ta tabas väljakul 11 viskest koguni kümme, sealjuures kõik viis kaugviset. Gilbert Alterique toetas kaaslast 20 silmaga. Ogre parim oli samuti 20 punktiga Prentiss Lovell Nixon.

Eesti - Läti liiga finaalis kohtuvad samuti Riias kohalik VEF ja Viimsi/Sportland.