Bayern oli Klavani endise koduklubi vastu suurtes raskustes

Thomas Müller
Thomas Müller Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Meistrite liiga veerandfinaali avamängus Villarrealile alla jäänud Müncheni Bayern oli hädas ka koduses Saksamaa kõrgliigas, aga korjas siiski võidupunktid, alistades Augsburgi 1:0.

Koduväljakul mänginud Bayern suutis Augsburgi väravaluku lahti muukida alles 82. minutil, kui Robert Lewandowski realiseeris VAR-i abil määratud penalti ja lõi oma 32. värava tänavusel liigahooajal. Kusjuures esimesel poolajal ei teinud Bayern ühtegi pealelööki raamidesse, vahendab Soccernet.

Võiduga jõudis märgilise tähiseni Thomas Müller, kes teenis oma 300. Bundesliga võidu. Ükski teine väljakumängija pole Bundesliga ajaloos nii palju mänge võitnud.

Augsburgi peatreener Markus Weinzierl ei ole Bayernile mugav vastane olnud, sest hooaja esimese omavahelise mängu Augsburgi koduväljakul Bayern kaotas 1:2. Lisaks on Weinzierl Bayernist jagu saanud ka Allianz Arenal. See juhtus 2015. aasta kevadel, kui Augsburgi keskkaitses mängis Ragnar Klavan.

Bayern püsib koduliigas liidrikohal, edestades Dortmundi Borussiat üheksa punktiga. Augsburg asub Saksamaa kõrgliigas 14. kohal.